Choose language: [pl] [en]

News - #zostańwdomu

#zostańwdomu

15 maja 2020

Ze względu na panującą pandemię koronowirusa wszelkie publiczne aktywności Klubu zostały wstrzymane. Jednakże po epidemii zapraszamy do korzystania z naszych pojazdów. Aktualnie do dyspozycji mamy trzy tramwaje (Konstal 102Na, Konstal N i Konstal 4N) oraz dwa ikarusy przegubowe, dwa jelcze i jeden krótki ikarus. Szczegóły w dziale "Wynajem" (https://kstm.pl/pl/wynajem.html).

Ze względu na panującą pandemię koronowirusa wszelkie publiczne aktywności Klubu zostały wstrzymane. Nie odbędzie się planowana na 16 maja 2020 Noc Muzeów, a zwiedzanie zajezdni wstrzymane jest do odwołania.
Natomiast dla dzieci przygotowaliśmy kolorowankę i wycinankę inspirowaną naszymi pojazdami. Do ściągnięcia i wydrukowania na stronie "Materiały do ściągnięcia" (https://kstm.pl/pl/downloads.html).
Po po epidemii zapraszamy do korzystania z naszych pojazdów. Aktualnie do dyspozycji mamy trzy tramwaje (Konstal 102Na, Konstal N i Konstal 4N) oraz dwa ikarusy przegubowe, dwa jelcze i jeden krótki ikarus. Szczegóły w dziale "Wynajem" (https://kstm.pl/pl/wynajem.html).

Added: 31 marca 2020