Choose language: [pl] [en]

Welcome to cooperation

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego jest wiodącą organizacją we Wrocławiu w segmencie zabytkowych pojazdów komunikacji miejskiej. Utrzymanie pojazdu zabytkowego oprócz kosztów to też splendor i wyróżnienie. Dlatego dla chcących pomóc w restauracji i utrzymaniu taboru zabytkowego oferujemy kilka możliwości.

Give the donation

Najprostszą formą wsparcia działalności Klubu jest przekazanie darowizny. Aby to zrobić, wystarczy zwykły przelew na konto Klubu z tytułem przelewu "darowizna". Poniżej podajemy numer konta, na który można przelewać darowizny.

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego
Santander Bank Polska S.A.
KOD SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL54109025030000000130987302
Numer konta: 54 1090 2503 0000 0001 3098 7302

Long term agreement

Jeśli chciałbyś wspomagać nas bardziej regularnie, to możesz zacząć współpracować z Klubem przez dłuższy okres na wzajemnie ustalonych zasadach. Na przykład nasze pojazdy mogą posłużyć do promocji Twojej firmy czy transportu Twoich pracowników.

Become a sponsor of vehicle

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego oferuje możliwość zostania opiekunem wagonu. Przykładową realizacją mogłoby być zasponsorowanie remontu zabytkowego tramwaju, a w zamian za to nadanie mu własnej nazwy, która byłaby eksponowana w mediach przy okazji wszelkich wydarzeń, w których ten tramwaj brałby udział. KSTM aktywnie uczestniczy w życiu miasta, o czym świadczy zakładka "Media" i zainwestowane w ten sposób pieniądze nie byłyby zmarnowane.