Wybierz język: [pl] [en]

Zapraszamy do współpracy

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego jest wiodącą organizacją we Wrocławiu w segmencie zabytkowych pojazdów komunikacji miejskiej. Utrzymanie pojazdu zabytkowego oprócz kosztów to też splendor i wyróżnienie. Dlatego dla chcących pomóc w restauracji i utrzymaniu taboru zabytkowego oferujemy kilka możliwości.

Przekaż darowiznę

Najprostszą formą wsparcia działalności Klubu jest przekazanie darowizny. Aby to zrobić, wystarczy zwykły przelew na konto Klubu z tytułem przelewu "darowizna". Poniżej podajemy numer konta, na który można przelewać darowizny.

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego
Santander Bank Polska S.A.
KOD SWIFT: WBKPPLPP
IBAN: PL54109025030000000130987302
Numer konta: 54 1090 2503 0000 0001 3098 7302

Współpraca długoterminowa

Jeśli chciałbyś wspomagać nas bardziej regularnie, to możesz zacząć współpracować z Klubem przez dłuższy okres na wzajemnie ustalonych zasadach. Na przykład nasze pojazdy mogą posłużyć do promocji Twojej firmy czy transportu Twoich pracowników.

Zostań opiekunem pojazdu

Klub Sympatyków Transportu Miejskiego oferuje możliwość zostania opiekunem wagonu. Przykładową realizacją mogłoby być zasponsorowanie remontu zabytkowego tramwaju, a w zamian za to nadanie mu własnej nazwy, która byłaby eksponowana w mediach przy okazji wszelkich wydarzeń, w których ten tramwaj brałby udział. KSTM aktywnie uczestniczy w życiu miasta, o czym świadczy zakładka "Media" i zainwestowane w ten sposób pieniądze nie byłyby zmarnowane.

Zajezdnia Popowice

Nasz Klub organizuje różne wydarzenia dotyczące komunikacji zbiorowej na Zajezdni Popowice. Największym wydarzeniem jest „Dzień Otwarty Zajezdni Popowice”, który potrafi przyciągnąć kilkaset zwiedzających jednego dnia. „Dzień Otwarty” jest organizowany corocznie na początku września. Zapraszamy zainteresowane podmioty do współpracy, prezentacji i pomocy przy organizacji tych wydarzeń. Każda forma wspomożenia utrzymania i odbudowy zabytków komunikacji miejskiej jest mile widziana.