Wybierz język: [pl] [en]

Wynajmij tramwaj Konstal 102Na #2069

Zabytkowy tramwaj 102Na z 1972 roku jest dostępny do wynajmu od czerwca 2018 roku. Zabiera on ponad 160 pasażerów, z czego 32 na miejscach siedzących. Nasza "stodwójka" jest po gruntownym remoncie wykonanym przez MPK Kraków i nieistniejącą już firmę Protram, dzięki czemu przywrócony został w niej klimat przewozów tramwajowych z lat 70. i 80. XX w. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmów na wycieczki, przejazdy specjalne i imprezy firmowe. Tramwaj można wynająć na jedną z proponowanych tras lub na dowolnie ustaloną trasę. Jednakże w drugim przypadku takie zamówienie trzeba zrobić na minimum dwa tygodnie przed terminem wynajmu. Aby przeczytać pełną historię wagonu, zapraszamy do działu z opisem tramwaju.

Cennik wynajmu
  • pierwsze dwie godziny w przypadku tras zaczynających się na pl. Teatralnym: 700zł
  • pierwsze dwie godziny w przypadku tras zaczynających się na zajezdni przy ul. Legnickiej: 600zł
  • każda następna godzina: 300zł
  • postój dłuższy niż pół godziny (postoje krótsze niż pół godziny wliczają się do ogólnego czasu wynajęcia) - liczone za każde pół godziny: 100zł
  • sesja fotograficzna z tramwajem na terenie zajezdni (bez wyjazdu na miasto) - za każdą godzinę: 100zł (Minimalny czas wynajęcia to jedna godzina)