Wybierz język: [pl] [en]
Autor: KSTM

Oferta

Oferujemy państwu wynajem zarówno tramwajów, jak i autobusów zabytkowych. Każdy pojazd ma swoją specyfikę i dzięki naszemu zaangażowaniu oddaje klimat swojej epoki. Proponujemy zapoznać się z ofertą dla każdego pojazdu, a w razie wątpliwości wypełnić formularz wynajmu i w ten sposób zadać nam wszelkie pytania.

Zabytkowe tramwaje

Konstal 102Na 4NAutor: KSTM

Proponujemy Państwu sześć standardowych tras przejazdu tramwajem – cztery trasy zaczynające i kończące się w centrum miasta (na placu Teatralnym, dokładnie naprzeciwko Opery) oraz dwie trasy mające swój początek i koniec na zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65 (obok skrzyżowania ulic Legnickiej, Kwiskiej i Wejherowskiej). Trasy te mogą ulec nieznacznym modyfikacjom ze względu na prowadzone remonty i zmiany organizacji komunikacji tramwajowej oraz wynikającą z tego potrzebę każdorazowego ustalenia przejazdu z Wydziałem Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia. W związku z tymi ustaleniami – z przyczyn niezależnych od Klubu – chęć wynajęcia tramwajów prosimy zgłaszać najpóźniej na 10 dni przed planowaną datą przejazdu. W przypadku późniejszych zgłoszeń nie jesteśmy w stanie zapewnić, że Wydział Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia na czas zaopiniuje trasę przejazdu. Podane czasy przyjazdu są orientacyjne – rzeczywisty czas przejazdu będzie zależał od sytuacji komunikacyjnej w mieście.

Proponowane trasy
Listę proponowanych tras można znaleźć tutaj

Tramwaj można wynająć na minimum 2 godziny.

Przejazdy mogą odbywać się także na innych niż podane trasach, jednak takie wynajęcia prosimy zgłaszać najpóźniej na 14 dni przed planowaną datą przejazdu, co wynika z potrzeby ustalenia trasy z Wydziałem Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Poniżej zostały przedstawione tramwaje, którymi dysponujemy.

Zabytkowe autobusy

Poza tramwajami jako jedyni we Wrocławiu oferujemy do wynajęcia autobusy zabytkowe. Są to znane każdemu starszemu mieszkańcowi Wrocławia marki Ikarus i Jelcz. W odróżnieniu od tramwajów nie jesteśmy tu związani ustaleniami z Wydziałem Transportu, co skutkuje tym, że trasa przejazdu może być układana dowolnie, w pełni realizując oczekiwania zamawiającego. Mając doświadczenie w kierowaniu naszymi pojazdami, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Poniżej przestawiono listę dostępnych do wynajmu autobusów:

Ulotka z ofertą wynajmów

Ulotkę z aktualną ofertą wynajmów klubu można pobrać tutaj

Formularz wynajmu

Jeśli chcesz wynająć tramwaj lub autobus zabytkowy, wypełnij poniższy formularz Jeśli nie chcesz wypełniać formularza możesz się skontaktować z nami telefonicznie pod numerami: +48 509 311 435 (zabytkowe tramwaje), +48 604 184 928 (zabytkowe autobusy).
Proszę, podaj swoje dane:

godzina: